top of page

Usługi konserwacji lakierów samochodowych i detailingu

 

 

Co kryje się pod pojęciem Auto Detailingu, przeczytaliście już Państwo na stronie głównej. Nasza firma wykonuje wszystkie usługi związane z precyzyjnym i dokładnym czyszczeniem i konserwacją pojazdów. Można dla uproszczenia podzielić je na dwie części.

Karoseria i felgi

Pierwsza dotyczy mycia, czyszczenia, konserwacji i zabezpieczania karoserii oraz felg samochodowych. W jej ramach wykonujemy liczne usługi mające na celu odnowę lakieru samochodowego poprzez polerowanie i woskowanie oraz naprawy lakieru w samochodzie. Przeprowadzamy zabiegi mające na celu długotrwałą ochronę wszystkich powierzchni metalowych przed działaniem korozji. Zabezpieczamy karoserie w nowych autach poprzez nanoszenie powłok ceramicznych, które w skutecznie zabezpieczają lakier samochodu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed zabrudzeniami. Oklejamy pojazdy specjalistycznymi foliami. Zabezpieczenie lakieru folią również chroni karoserię przed uszkodzeniami i zabezpiecza lakier na długie lata.

Zajmujemy się regeneracją przednich reflektorów samochodowych, które podczas eksploatacji ulegają zmatowieniom wpływającym na ograniczenie ich efektywności świecenia. Przywracamy pierwotny wygład felgom w pojazdach oraz naklejamy na karoserie specjalistyczne folie ochronne, które charakteryzują się wysokim połyskiem, odpornością na szkodliwe oddziaływanie środowiska, a na dodatek mają właściwości samoregenerujące. Właścicielom kabrioletów świadczymy usługę impregnacji materiałowych poszyć dachowych.

Wnętrze i komora silnika

Wnętrze pojazdów również wymaga częstego mycia i konserwacji. Większość kierowców docenia czyste i zadbane wnętrze auta, dlatego staramy się dokładnie odkurzyć i wyczyścić wszystkie detale i elementy deski rozdzielczej, tapicerki oraz wnętrza bagażnika. Oferujemy usługi tapicerstwa samochodowego oraz  czyszczenia podsufitki czy zabezpieczenia kokpitu powłoką antystatyczną. Nie zapominamy o czyszczeniu komory silnika. W skład usługi wchodzi odświeżenie elementów plastikowych i gumowych pod maską, co przyczynia się do przedłużenia bezawaryjnego użytkowania auta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczególną ofertą wszystkich elementów, które składają się na profesjonalny auto detailing samochodów oraz detailing motocykli.

Please reload

bottom of page