top of page

CAR STYLING to firma stworzona przez pasjonatów, którzy od kilkunastu lat związani są z motoryzacją. Jako pierwsi w Nowym Sączu i okolicach rozpoczęliśmy świadczenie usług w dwóch pionierskich dziedzinach motoryzacyjnych - Auto Detailing i Smart Repair.

Prowadzimy najnowocześniejsze studio detailingu w Europie. Na powierzchni 700 m2 mieści się kilka stanowisk do pracy nad Państwa samochodami. Tutaj nasi specjaliści dokonują wszystkich niezbędnych prac, by Wasze pojazdy nabrały blasku i budziły podziw u innych użytkowników dróg. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Samochody to nasza pasja i poświęcamy się niej bez reszty. Dzięki naszemu zaangażowaniu, godzinach spędzonych na szkoleniach, pracy od świtu do zmierzchu dajemy Waszym autom drugie życie. Nasze metody pielęgnacji dodają blasku i szyku każdemu pojazdowi, który do nas zawita. Każdy samochód traktujemy wyjątkowo i z nienaganną precyzją przeprowadzamy jego metamorfozę. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszych prac w zakładce realizacje.  Mamy nadzieję, że tych kilka zdjęć przekona Państwa do wizyty w naszym studiu i bliższym zapoznaniu się z naszą ofertą. 

Cupra

Cupra

BMW M

BMW M

Jaguar

Jaguar

Audi S line

Audi S line

V8

V8

Audi

Audi

AMG

AMG

Zaciski

Zaciski

AMG

AMG

V8T

V8T

Bi Turbo

Bi Turbo

Nagrody:
Nagroda
Zaświadczenie
Nasze certyfikaty:
Certyfikat
bottom of page