Wszystko o naszej firmie auto detailingu

CAR STYLING to firma stworzona przez pasjonatów, którzy od kilkunastu lat związani są z motoryzacją. Jako pierwsi w Nowym Sączu i okolicach rozpoczęliśmy świadczenie usług w dwóch pionierskich dziedzinach motoryzacyjnych - Auto Detailing i Smart Repair.

Prowadzimy myjnię samochodową oraz najnowocześniejsze studio detailingu w Europie. Na powierzchni 700 m2 mieści się kilka stanowisk do pracy nad Państwa samochodami. Tutaj nasi specjaliści dokonują wszystkich niezbędnych prac, by Wasze pojazdy nabrały blasku i budziły podziw u innych użytkowników dróg. Zajmujemy się konserwacją i odnową lakierów samochodowych poprzez polerowanie lakierów, woskowanie i zabezpieczanie powłokami ceramicznymi. Zajmujemy się tapicerką Państwa aut, szybami, lampami samochodowymi oraz felgami, praktycznie wszystkim, co ma wpływ na wygląd pojazdów. Jeśli poszukujecie Państwo wysokiej klasy specjalistycznych preparatów do konserwacji swoich pojazdów, to nasz firma prowadzi w Nowym Sączu sklep z kosmetykami samochodowymi. Zakupione u nas środki pozwolą utrzymywać Wasze pojazdy w znakomitej kondycji, pomogą w renowacji tapicerki i konserwacji powłok lakierniczych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Samochody to nasza pasja i poświęcamy się niej bez reszty. Dzięki naszemu zaangażowaniu, godzinach spędzonych na szkoleniach, pracy od świtu do zmierzchu dajemy Waszym autom drugie życie. Nasze metody pielęgnacji dodają blasku i szyku każdemu pojazdowi, który do nas zawita. Każdy samochód traktujemy wyjątkowo i z nienaganną precyzją przeprowadzamy jego metamorfozę. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszych prac w zakładce realizacje.  Mamy nadzieję, że tych kilka zdjęć przekona Państwa do wizyty w naszym studiu i bliższym zapoznaniu się z naszą ofertą. 

Nagrody:
Nasze certyfikaty: